11 razy lepszy marketing

Strony internetowe, które regularnie
pozyskują klientów

Strony wizytówki, sklepy internetowe czy platformy do generowania leadów, sprostamy Twoim wymaganiom. Projektujemy z myślą o efektywności i konwersji. 

Jak projektujemy strony internetowe, że one działają i pozyskują klientów?

Tworzymy strony posiadające właściwą kompozycję i intuicyjną nawigację, łączymy przyjemność doświadczenia użytkowników z konstrukcją umożliwiającą znalezienie strony w wyszukiwarkach.

Kompetencje

Wyspecjalizowaliśmy się w połączeniu wielu kompetencji, tak aby tworzyć strony internetowe, które przyciągają, angażują, konwertują.

Analiza procesu zakupowego

Zaczynamy od punktu wyjścia Twoich klientów, aby zoptymalizować ich podróż przez Twoją stronę.

Pierwszym krokiem w naszej pracy jest dogłębne zrozumienie Twojego idealnego klienta oraz jego ścieżki zakupowej. Mając na uwadze te aspekty, nie tylko tworzymy atrakcyjny design, ale również dopracowujemy treści i efektywne Call to Action.

User Experience Design

Podczas projektowania rozwiązań internetowych skupiamy się nie tylko na atrakcyjnym wyglądzie (UI), ale również na tworzeniu wartościowych serwisów i aplikacji, które spełniają wszystkie wymagania User Experience (UX).

Nasze projekty opierają się na funkcjonalności, użyteczności, dostępności i wiarygodności, co pozwala osiągnąć zamierzone cele biznesowe poprzez tworzenie produktów, które nie tylko wyglądają dobrze, ale są także praktyczne i intuicyjne dla użytkowników.

Nasze zasady​​

Zrealizowane strony internetowe

Zobacz jak radzimy sobie w branży odzieżowej.
Kompleksowe podejście do  marki szyjącej na miarę od 1936 roku. 

UX | UI | Branding, dla aplikacji działającej jak Uber do sprzątania. Zobacz jak to wygląda.

Agencja DMG i influencer marketing. Strona www i unikalny design. 

Nanowo.store

E-commerce, który skupia się na sprzedaży używanego sprzętu Apple. Przebudowa sklepu spowodowała dużo lepsze doświadczenia użytkownika na stronie.

Dla Domu i Ogrodu

Sklep internetowy z akcesoriami dla domu i ogrodu. W przypadku tego projektu sukces spowodowała intuicyjna ścieżka zakupowa klienta oraz UX Desing.

GMW Solar

Platforma fotowoltaiczna B2B w czterech wersjach językowych. Skierowana jest głównie na rynek niemiecki. Umożliwia klientom hurtowe zakupy sprzętu fotowoltaicznego.

Strona internetowa dla firmy zajmującej się fotowoltaiką na terenie Niemiec. Głównym celem projektu było stworzenie strony, która będzie generowała nowych klientów oraz nowe leady. Klienci kontaktują sie poprzez formularz kontaktowy.

Strona internetowa dla firmy zajmującej się ogrzewaniami oraz pompami ciepła. Kluczem projektu było jasne i intuicyjne przedstawienie usług oraz umożliwienie szybkiego kontaktu z firmą.

Lifting logo. Widoki aplikacji webowych. Sklepy Google/Apple. Ikony. Czcionki. Przewodnik stylu. Przewodnik animacji.

Zapytaj naszych klientów
Dlaczego warto nas wybrać

Zapytaj naszych klientów
Dlaczego warto
nas wybrać

Zaprojektuj z nami swoją strone internetową

Ułożymy działania marketingowe w spójny plan.
Do dyspozycji masz zespół specjalistów, którzy kompleksowo zaopiekuje się marketingiem Twojej firmy.

Konsultacja to 15 minut. Poznamy Twoje oczekiwania i potrzeby. Następnie połączymy elementy, prezentując rozwiązanie dobrane do Twojej sytuacji.

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.content-media.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

Jak wygląda proces tworzenia strony

Konsultacja

Rozpoczynamy od dyskusji na temat Twoich wymagań. Następnie przystępujemy do analizy grupy docelowej oraz jej procesu zakupowego. Mapujemy problemy i wyzwania klientów i łączymy je z wartościami Twojej firmy. Kolejno zapoznajemy się z Twoją ofertą i badamy konkurencję.

01

Tworzymy koncepcję

Projektujemy makiety strony internetowej, dopasowane do Twojej grupy docelowej. W trakcie całego procesu pozostajemy w stałym kontakcie, dzięki czemu możesz zgłaszać uwagi lub zaakceptować projekt. Tworzymy dla Ciebie stronę, która będzie idealnie dopasowana do Twoich klientów. Na każdym etapie projektowania pozostajemy z Tobą w stałym kontakcie, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad procesem i możesz zgłaszać uwagi lub zaakceptować projekt.

02

Tworzymy design

Nasz specjalista UX/UI tworzy projekt, który łączy wszystkie dotychczasowe elementy. Projekt opiera się na brandingowej identyfikacji klienta oraz analizie konkurencji. Nasz specjalista zadba o to, by projekt wspierał konwersję.

03

Budujemy i wdrażamy Twoją stronę

Webdeveloper rozpoczyna budowę strony internetowej. W czasie pracy dba o szybkość działania strony oraz o spełnienie wymagań SEO. Projektujemy stronę w taki sposób, aby umożliwić klientowi swobodną modyfikację treści.

04

Co zyskujesz tworząc
stronę internetową razem z nami?

01

Strona www zaprojektowana z myślą o odbiorcy

Strona internetowa jest projektowana z myślą o potrzebach klienta. Funkcjonalna strona zwiększa zadowolenie użytkowników, przyciąga nowych klientów i może poprawić wyniki konwersji.

02

Twoja strona www będzie intuicyjna i angażująca

Tworzymy strony internetowe i landing page’y zgodnie z najnowszymi standardami UX/UI, aby zapewnić najlepszą użyteczność dla Twoich klientów. Dodatkowo, zapewniamy łatwość dodawania nowych usług lub produktów na stronie w każdej chwili.

03

Projekt jest realizowany całościowo od A do Z

Od tworzenia makiet, przez projektowanie graficzne, po wdrożenie strony – posiadamy wszystkie potrzebne kompetencje, aby stworzyć profesjonalną stronę dla Twojego przedsiębiorstwa.

04

Korzystasz z projektu szytego na miarę

Dopasowujemy sprawdzone technologie i rozwiązania do potrzeb Twojej firmy.

05

Optymalizacja strony pod kątem SEO

Nie musisz się martwić o techniczne elementy optymalizacji strony, ponieważ zajmiemy się nimi podczas jej wdrażania.

06

Otrzymujesz dopracowany i spójny wizerunek

Zyskujesz wiarygodność i autorytet wśród potencjalnych oraz obecnych klientów.

Poznaj zespół Content Media

Poznaj zespół Content Media

Kamil Wiśniewski

New Business & Development

Malina Łęska

Head of Marketing

Kuba Szatkowski

Web Developer

Julia Pałubicka

Heaf of Graphic Designer

Kacper Pokrzyk

Ads Specialist

Klaudia Teichmann

Head of Ads

Daria

Project Menager

Kamil Wiśniewski

New Business & Development

Malina Łęska

Head of Marketing

Kuba Szatkowski

Web Developer

Julia Pałubicka

Heaf of Graphic Designer

Kacper Pokrzyk

Ads Specialist

Emilia Niedbała

Head of Copy & Management

Klaudia Teichmann

Head of Ads

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Kamil Wiśniewski

New Business & Development

Malina Łęska

Head of marketing

Wypełnij formularz

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.content-media.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).
Scroll to Top