...

11 razy lepszy marketing

Chcesz, aby Design podkreślał jak Wyjątkowy jest Twój biznes?

Zaprojektujemy i stworzymy dla Ciebie spójny wizerunek, z którym użytkownicy będą chcieli mieć stały kontakt. Wyrazisty, przejrzysty i intuicyjny, dostosowany do charakteru marki.

Tworzymy elementy wizualne brandingu, logo, kolory marki, typografia, etc.

Jak robimy Branding,
który po prostu zachwyca?

Zrozumienie produktu, usługi, emocji klientów

Chcemy poznać Twój biznes, zrozumieć cele, wartości, misję. Interesuje nas, kim są Twoi klienci, czego szukają, co ich inspiruje.

Co sprawia, że Twój produkt lub usługa jest wyjątkowa?
Co robi konkurencja, jak aktualnie zachowuje się rynek?

Połączenie kreatywności z procesem projektowym

Kiedy już zrozumiemy cele i kontekst, przystępujemy do działania.Tworzymy Design zarówno artystyczny, jak i praktyczny. To połączenie pozwala nam na manifestację efektywnych i emocjonujących rozwiązań, odpowiadających na potrzeby klientów i aspiracje biznesowe.

Tworzymy projekt, która przekłada Twoje unikalne cechy na konkretny, spójny i atrakcyjny wizerunek. 

Zobacz portfolio,
które pubudza emocje

LSD PIE, nowoczesne studio filmowe, poszukiwało sposobu na wyróżnienie się. Chcieli stworzyć markę, która była nie tylko…

UX | UI | Branding, dla aplikacji działającej jak Uber do sprzątania. Zobacz jak to wygląda.

Gilty, marka techno zbudowana od A do Z.
Nasza kompleksowa strategia i nieustające dążenie do doskonałości pozwoliły Gilty.pl stać się liderem w swoim segmencie rynku.

Rebranding dla cukierni działającej od 1945 roku. Logo, Key Visual, Design Opakowań, Social Media. Zobacz prezentuje się marka po zmianach.

 Zobacz Social Media i Sesje zdjęciowe dla jednej z marek odzieżowych. 

Jak narysowaliśmy stronę www, animacje i sociale dla marki Black Coffee. 

Zapytaj naszych klientów
Dlaczego warto nas wybrać

Zapytaj naszych klientów
Dlaczego warto
nas wybrać

Zaplanuj Branding w swojej firmie

Ułożymy działania marketingowe w spójny plan. Do dyspozycji masz zespół specjalistów, którzy kompleksowo zaopiekuje się marketingiem Twojej firmy.

Konsultacja to 15 minut. Poznamy Twoje oczekiwania i potrzeby. Następnie połączymy elementy, prezentując rozwiązanie dobrane do Twojej sytuacji.

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.content-media.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

Korzyści z wdrożenie właściwego brandingu w firmie

01

Wyróżnienie na tle konkurencji

W gęstym rynku biznesowym, konieczne jest, aby Twoja firma mogła się wyróżnić. Profesjonalny branding jest kluczowy, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i zapewnić, że Twoja firma zostanie zapamiętana.

02

Łatwiejsze pozyskiwanie klientów

Pomagamy skutecznie komunikować wartości i przekazy, tak aby przekonać potencjalnych klientów do wyboru Twojej firmy. Klienci są bardziej skłonni zaufać firmom, które mają profesjonalnie wyglądającą i spójną tożsamość marki.

03

Silną tożsamość marki

Marka to nie tylko logo. To również to, jakie emocje wywołuje Twoja firma i jak jest postrzegana przez innych. Silna tożsamość marki pomaga w budowaniu długotrwałych relacji z klientami, zwiększa lojalność i pomaga lepiej komunikować się z Twoją publicznością.

Poznaj zespół Content Media

Poznaj zespół Content Media

Kamil Wiśniewski

New Business & Development

Malina Łęska

Head of Marketing

Kuba Szatkowski

Web Developer

Dawid Jakubowski

COO / Dyrektor Operacyjny

Anna Zalewska

Senior Marketing Manager

Daria Pick

Marketing Manager