...

11 razy lepszy marketing

Pozyskanie partnerów biznesowych Lead generation

Cel współpracy?

Celem naszej współpracy z ICEA było pozyskanie partnerów biznesowych, którzy oferują wsparcie w zakresie e-commerce/digital marketingu, z wyłączeniem działań SEO. Chcieliśmy znaleźć firmy, które mają wypracowany portfel klientów, a ich usługi uzupełnią ofertę ICEA.

JAK to zrobiliśmy?

Postanowiliśmy skupić się na kampanii na LinkedIn, która pozwoliła nam dotrzeć do potencjalnych partnerów biznesowych. Naszym głównym celem było znalezienie agencji marketingowych, które nie oferują działań SEO, ale z którymi grupa ICEA mogłaby nawiązać owocną współpracę.Wyszukiwaliśmy osoby odpowiedzialne za działania marketingowe i partnerskie w firmach, takie jak Marketing Director, Head of Partners, Partnership Manager czy Marketing Manager. Dzięki temu mogliśmy dotrzeć do osób, które mają wpływ na podejmowanie decyzji biznesowych

SEO Partner

LEAD

Zobacz, jak taka realizacja mogłaby wyglądać w Twojej firmie

Podobne case studies

Edenred, globalny lider w branży benefitów pracowniczych, zderzył się z konkretnym wyzwaniem na rynku polskim – jak skutecznie dotrzeć do dyrektorów HR w Polsce? 

Jak efektywnie prowadzić marketing platformy edukacyjnej wchodzącej na polski rynek B2B?

Skontaktuj się z nami

Kamil Wiśniewski

New Business & Development

Malina Łęska

Head of marketing

Wypełnij formularz

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.content-media.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).
Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.